czwartek, 2 czerwca 2016

Weekend w Jaworniku

Jutro rozpoczynamy rekolekcje w domu formacyjnym Ruchu Światło-Życie w Wiśle-Jaworniku. Mam wiele pięknych wspomnień związanych z tym miejscem. Tam przeżywałam, jakże ważny dla mnie, KODA DM, a potem należałam do ekipy, która prowadziła ten kurs.  
Cudowny czas!
Ale to było dawno temu.

Po latach podróż sentymentalna i powrót do tego miejsca.

Tym razem będziemy prowadzić rekolekcje, których mottem są słowa Pawła: "My, którzy już posiadamy pierwsze dary Ducha...". Będzie o życiu w mocy Ducha Świętego i będzie samo życie w mocy Ducha ;-)

Polecam się Waszym modlitwom w tym czasie.

Kaplica w Jaworniku. Ładna, prawda?

6 komentarzy:

 1. Będę pamiętała w modlitwie.
  Mariola

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla tych co się nie spotkali ze dziwnie brzmiącą nazwą KODA DM- Kurs Oazowy Dla Animatorów Diakonii Modlitwy.
   Było nam dane razem z s. Bogna przeżywać te rekolekcje w Jaworniku. Pamiętam, że siostra ułożyła własna nazwę posługując się tym skrótem. Jakoś tak Kapitalna Okazja Do.... I niestety dalej już nie pamiętam, ale może siostra dokończy? Rekolekcje naprawdę były piękne i do dziś korzystam z tego czego się nauczyłam właśnie tam i wtedy i z tymi ludźmi... Mariola

   Usuń
 2. Do przemyślenia dlaczego to dzieci fatimskie Hiacynta, Franciszek i Łucja doznały bardzo ważnych objawień. Dlaczego José Sánchez del Río zginął? Dlaczego to właśnie dzieci dostały ten przywilej, a dorosłym jakoby udać się to nie mogło? Do głębokiej refleksji , tak prostej i czystej jak dziecka serce. Z Panem Bogiem. Będę pamiętać w modlitwie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Siostro Bogno, byłem tu już na rekolekcjach oazowych. Bardzo miło wspominam z tego miejsca czas. Ładne miejsce :)

  Paweł z Rybnika

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jeszcze pozdrawiam, bo nie dopisało mi się :)

   Usuń