piątek, 17 czerwca 2016

:-)

 Dzisiaj nie jestem w stanie nic napisać, bo bezmyślne szczęście z powodu tegoż, że Bóg nas kocha i że zremisowaliśmy z Niemcami w połączeniu ze zmęczeniem (po czwartkowym wieczorze, o zgrozo, pojawił się piątek a nie niedziela!) opanowało mi umysł. Życie jest piękne...

17 komentarzy:

 1. WOw, wOw , ale siostra jest fajna! wow , piłka nożna ojej! To tak jak wszyscy celebryci! Wszyscy teraz oglądają piłkę - niesamowite! A sport od czasu do czasu też uprawiacie oprócz tego oglądania od święta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przepraszam , to była zagrywka nie fair. Proszę o żółtą kartkę!

   Usuń
 2. Wydaje mi się, że zasadnicze pytanie o wiarę nie powinno brzmieć: "czy wierzysz w Boga", ale "czy wierzysz, że Bóg cię/nas kocha", tak po równo i na remis, wszak "jesteśmy kimś jednym w Chrystusie Jezusie" (por.Ga 3,26-29)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mogę prosić Was o modlitwę, taką z całego serca! Pan Bóg niech Wam wynagrodzi! +

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://www.youtube.com/watch?v=1wKgnXWArBA

   Usuń
  2. Polecam komentarz muzyczny do powyższej konferencji: https://www.youtube.com/watch?v=PbLwhekwj5E

   Usuń
  3. Ludzie! Człowiek prosi o modlitwę ( czyt. WSPARCIE) a także dobre słowo, myśli, pokrzepienie serca. Rozumiesz? Nie nakręcajcie się tak, proszę! podkreślam MODLITWA czystego serca! +

   Usuń
  4. Każdy wspiera jak potrafi, Ty np. modlisz się sercem i nie nakręcasz się, inny zrobi to inaczej i wszystko będzie OK.

   Usuń
  5. Też tak uważam - każdy inaczej czuje, przeżywa, myśli ... - ważne, by się wspierać, Monika

   Usuń
  6. Jednak aby dobrze wspierać (czyt. prawdziwie mu pomóc) trzeba wykazać odrobinę empatii. A co to takiego? Mianowicie, to, że nie skupiam się na tym jak ja wspieram , tylko staram się skupić na tym aby rzeczywiście wesprzeć! Nie JA jestem ważny jako osoba, tylko TY jako osoba, której chcę pomóc. Inaczej to zwykły egoizm ... :-) A modlitwa CZYSTEGO SERCA może być tym, co pomoże zarówno pomagającemu, jak i biorcy pomocy. Zrodzi dobre owoce, czyste myśli i ... konkretne, dobre zachowanie. Trochę rozjaśniło? Pozdrawiam!

   Usuń
  7. PS JEMU - jako człowiekowi!

   Usuń
  8. I wsparłeś jako człowiek, jak myślisz?

   Usuń
  9. To pytanie chyba zadaj najpierw sobie?

   Usuń
  10. Re; lepsza ułomna praxis, niż świetlane postulaty i szałowe teorie!

   Usuń
  11. To prawda, w ułomności jest więcej prawdy i szczerości niż w tęgich umysłowych. Tylko tęgie intelekty mają to do siebie, że lubią się popisywać bystrością swojej jegomości.

   Usuń
 4. Siostro, jak się podoba mecz? 1:0 Błaszczykowski ma ten gest! ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Oglądała Siostra mecz Polski z Ukrainą? Jeśli tak, to pewnie znów przerwa w pisaniu? Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń