piątek, 13 października 2017

Chrystus - nadzieja cała nasza!

Kochani, 
dzisiaj zaczynamy rekolekcje weekendowe. W Siedlcu, oczywiście. Temat: "Chrystus to nadzieja cała nasza". I nie jest to jedynie hasło. On naprawdę jest całą naszą nadzieją. Także w odniesieniu do tych rekolekcji. Jemu powierzamy wszystkich, którzy przyjadą. Szczególnie chorych. Oddajemy Mu wszystko to, co będzie się działo w tym czasie.
To cudne miejsce, siostry, które w tym domu na stałe posługują (ja jedynie przyjeżdżam od czasu do czasu :-)) i prowadzących. A wśród prowadzących najbardziej Mariolkę. Zdradzę Wam, chociaż FB już o tym rozgadał, że ona ma dzisiaj urodziny! :-)
Polecamy się Waszym modlitwom. A na uczestników czekamy w Siedlcu! :-)
P.S. Będzie tam mała promocja nowej płytki z nauczaniami z rekolekcji parafialnych, które głosiłam w Smolnicy. Niestety, nie powiem Wam o czym to jest, bo... nie pamiętam. Rekolekcje były rok temu. Może mnie nawet przy tym nie było ;-) W każdym razie, jakby się okazało słabe, to wyprę się wszystkiego, że to nie ja :-)))))))))

Niech Pan nam wszystkim błogosławi w tym pięknym czasie. Z Bogiem.

1 komentarz:

  1. Chyba wiem, co Siostrze chodzi po głowie? Doskonały Bóg potrzebuje niedoskonałych pośredników, ułomnych narzędzi, zgrzebnej zasłony. Z niedocieczonych względów tak kiedyś postanowił i to realizuje. Do nas należy, nie przejmować się rolą :-)

    OdpowiedzUsuń