poniedziałek, 19 listopada 2018

Co Duch mówi do Kościoła w Polsce

Zapraszam do lektury 3. części "Co Duch mówi do Kościoła w Polsce". Jest tam także wywiad ze mną :-)


3 komentarze:

 1. Blog Siostry stał sie dla mnie inspiracją do stworzenia własnego bloga.Nie jest on taki ciekawy i mądry jak Siostry,ale daje mi poczucie,że spełniam to do czego każdy z nas jest powołany-głoszę Słowo Boże:-)Zapraszam więc na mojego bloga i proszę o komentarze,które pomogą mi tworzyć go jeszcze lepiej,tak aby był dostępny dla wszystkich.
  http://bozeurwisy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Blog Siostry stał sie dla mnie inspiracją do stworzenia własnego bloga.Nie jest on taki ciekawy i mądry jak Siostry,ale daje mi poczucie,że spełniam to do czego każdy z nas jest powołany-głoszę Słowo Boże:-)Zapraszam więc na mojego bloga i proszę o komentarze,które pomogą mi tworzyć go jeszcze lepiej,tak aby był dostępny dla wszystkich.
  http://bozeurwisy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Kupiłem. Bardzo interesująca. Dyskusja mnie zainspirowała i na jej kanwie myśl, że jeśli cokolwiek Duch mówi do kościoła, to mówi to przez życie ludzi przez których działa. Mówi indywidualnie do ludzi w podobnej sytuacji ale i do całego kościoła przez ich życie. Dobrze się czyta. Wiele cennych uwag jest w wywiadach. Niektóre drobne, na które nie zwróciłbym uwagi np. jak ta opowieść o świadectwie z Afryki gdzie po modlitwie ktoś powiedział o przebaczeniu sąsiadowi. Świadectwa budują wiarę, ale nie zwracałem uwagi, że jednocześnie potrafią zweryfikować, który duch działa. Drobnostki ale cenne, wiele ich jest.

  OdpowiedzUsuń