wtorek, 25 lipca 2017

Świętość - ładowanie programu...

Marzył im się sukces. Trochę rywalizowali, więc i zazdrościli jeden drugiemu. Czasem wydawało się, że słowa Jezusa o poświęceniu, ofierze i miłości spływają po nich jak po kaczce. A jednak ostatecznie oddali życie dla Jezusa, wierni w wierze i miłości do końca - Apostołowie.
Są dla nas przykładem i nadzieją, że i my dojrzejemy do pełnej miłości.
Jeden z nich jest też przestrogą - to nie dzieje się automatycznie...

Ładownie programu "świętość" trwa...

12 komentarzy:

 1. ...żeby tylko miejsca na dysku wystarczyło :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szkoda, że tu nie ma przycisku "lubię to". Świetny komentarz :-)))))))

   Usuń
  2. mi się widzi, że Pan Bóg miejsce na dysku przewidział w obfitości, tyle żeśmy se po drodze gupot nawgrywali i trza by czasem wyczyścić, zeskanować albo i sformatować, żeby wlazlo...

   Usuń
  3. erunandelincë To się nazywa ŚWIETNY KOMENTARZ! ;-))

   Usuń
 2. Dla świętego nic trudnego :-))) RAM to już inna bajka! P.S. Siostro, proszę, proszę! Co za power! :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam super program, rewelacyjny, wręcz boski! Kto chce? 10 różańca za dzieci zagrożone życiem! Pięknie się zwie "duchowa adopcja dziecka poczętego". Kto chętny?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przeprasza, ktoś tu chciał zostać świętym...widać LAS RĄK! Nie ma co! HALO ludzie! Czy WY NAPRAWDĘ NIC NIE ROZUMIECIE?!! Czy trzeba rzucić tym dyskiem o ziemię aby coś się wgrało! LUDZIE!!! „Naród, który zabija własne dzieci, jest narodem bez przyszłości” – Jan Paweł II Weźcie sobie te słowa głęboko do SERCA!

   Usuń
 4. Uważam, że nie można się zafiksować na jednej (choćby doniosłej) kwestii, bo (problem jest zawsze szerszy) to może zablokować transmisję danych, że o jakimś paskudnym wirusie nie wspomnę..:-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kochanie , piszesz do mnie? A co widzisz tak mało istotnego by bronić życia tych najmniejszych, najbardziej bezbronnych? Mówisz, że jaki masz program operacyjny?

   Usuń
  2. Zachodzę w głowę, dlaczego jedni wydają majątek na różne badania, aby mieć dziecko, a drudzy nie chcą przyjąć tegoż dziecka za darmo? Ot, paradoks natury ludzkiej? A móźe, w jednym i drugim przypadku - syndrom niezgody na rzeczywistość?...p

   Usuń
  3. Człowieku! Nic nie jest za darmo!

   Usuń
 5. Jaki to program operacyjny pytasz? Odpowiadam: ZOSIA-SAMOSIA :-)

  OdpowiedzUsuń