wtorek, 25 lipca 2017

Świętość - ładowanie programu...

Marzył im się sukces. Trochę rywalizowali, więc i zazdrościli jeden drugiemu. Czasem wydawało się, że słowa Jezusa o poświęceniu, ofierze i miłości spływają po nich jak po kaczce. A jednak ostatecznie oddali życie dla Jezusa, wierni w wierze i miłości do końca - Apostołowie.
Są dla nas przykładem i nadzieją, że i my dojrzejemy do pełnej miłości.
Jeden z nich jest też przestrogą - to nie dzieje się automatycznie...

Ładownie programu "świętość" trwa...

13 komentarzy:

 1. ...żeby tylko miejsca na dysku wystarczyło :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szkoda, że tu nie ma przycisku "lubię to". Świetny komentarz :-)))))))

   Usuń
  2. mi się widzi, że Pan Bóg miejsce na dysku przewidział w obfitości, tyle żeśmy se po drodze gupot nawgrywali i trza by czasem wyczyścić, zeskanować albo i sformatować, żeby wlazlo...

   Usuń
  3. erunandelincë To się nazywa ŚWIETNY KOMENTARZ! ;-))

   Usuń
 2. Dla świętego nic trudnego :-))) RAM to już inna bajka! P.S. Siostro, proszę, proszę! Co za power! :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam super program, rewelacyjny, wręcz boski! Kto chce? 10 różańca za dzieci zagrożone życiem! Pięknie się zwie "duchowa adopcja dziecka poczętego". Kto chętny?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przeprasza, ktoś tu chciał zostać świętym...widać LAS RĄK! Nie ma co! HALO ludzie! Czy WY NAPRAWDĘ NIC NIE ROZUMIECIE?!! Czy trzeba rzucić tym dyskiem o ziemię aby coś się wgrało! LUDZIE!!! „Naród, który zabija własne dzieci, jest narodem bez przyszłości” – Jan Paweł II Weźcie sobie te słowa głęboko do SERCA!

   Usuń
 4. Uważam, że nie można się zafiksować na jednej (choćby doniosłej) kwestii, bo (problem jest zawsze szerszy) to może zablokować transmisję danych, że o jakimś paskudnym wirusie nie wspomnę..:-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kochanie , piszesz do mnie? A co widzisz tak mało istotnego by bronić życia tych najmniejszych, najbardziej bezbronnych? Mówisz, że jaki masz program operacyjny?

   Usuń
  2. Zachodzę w głowę, dlaczego jedni wydają majątek na różne badania, aby mieć dziecko, a drudzy nie chcą przyjąć tegoż dziecka za darmo? Ot, paradoks natury ludzkiej? A móźe, w jednym i drugim przypadku - syndrom niezgody na rzeczywistość?...p

   Usuń
  3. Człowieku! Nic nie jest za darmo!

   Usuń
 5. Jeśli się gniewamy na drugą osobę to zaczynamy w swoim sercu tą daną osobę zabijać. Piąte przykazanie mówi nie zabijaj. Nie chcę mówić o polityce, ale chciałbym poruszyć ten temat, który dziś kościół tego tematu nie porusza i milczy. Który popierał Prawo i Sprawiedliwość. Dziś z pewnością wstydzi się coś powiedzieć bo popierali partię która odgrywała się na innych partiach nienawiścią. Gdzie inne partie chciały być w dialogu, ale PiS pozwalał. Ile papież mówił że trzeba być razem i w dialogu. Ile papież pięknych słów powiedział podczas ŚDM w Krakowie. Dziś ten kraj jest podzielony. Jest mi smutno że Jarosław Kaczyński nie zostawi spokoju Lecha Wałęsę. Czasy były trudne minęły. Coś zrobił źle. Chciał dobrze. Każdy z nas popełnia w życiu błędy. Smutne jest to żeby tak niszczyć w tym momencie ludzi i nie tylko prezydenta. Podobnie poruszyłbym Katastrofę Smoleńską. To nie wina nas To wina na pokładzie gdzie ktoś pewnie naciskał żeby lądować. Wcale nie musieli lądować w Smoleńsku a mogliby się spóźnić. Chyba ważniejsze jest życie i bezpieczeństwo. Ale zaryzykowali i skończyło się katastrofą. To niech Pan Jezu nas osądza a nie Jarosław Kaczyński z kolegami nienawiścią w rządzie.
  Niech siostra chociaż raz coś przemówi do ludzi aby nie akceptowali tego zła w tej partii politycznej. Ja doceniam siostry słowa i ma też siostra rację. No ale uważam że księża i siostry zakonne powinni w tym wypadku co się dzieje udzielić głosu broniąc tego kraju od zła. Pomóżcie i wyprowadźcie ludzi ze złej drogi. Już Biskup Tadeusz Pieronek przyznał racji o tym że kościół się nie włącza w obronę.

  Proszę tego akurat nie publikować bo to nie na temat anonimowo. Ale mam nadzieję że siostra mnie zrozumiała i zacznie reagować wpisem na blogu. Trzeba bronić ludzi od zła które jest i wciąż się rodzi.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jaki to program operacyjny pytasz? Odpowiadam: ZOSIA-SAMOSIA :-)

  OdpowiedzUsuń