wtorek, 26 maja 2015

Rekolekcje "W promieniach Duszy Jezusa"

W dniach 16-21 lipca organizujemy w Siedlcu k Krzeszowic rekolekcje pt. "W promieniach Duszy Jezusa". Zapraszam wszystkich, którzy już gościli w naszym domu oraz tych, którzy jeszcze tam nie byli. Dworek siedlecki czeka na Was!

W tym domu w latach 1961-63 mieszkała Służebnica Boża M. Paula Zofia Tajber. Tam też zmarła 28 maja 1963 roku. To tam na kilka dni przed jej śmiercią odwiedził ją Bp Karol Wojtyła, a ona poprosiła go o błogosławieństwo na godzinę śmierci. Gdy nie chciał, mówiąc, że takiego błogosławieństwa może udzielić jedynie papież. M. Paula odpowiedziała: "A ja ufam, że Ksiądz Biskup nim zostanie". Bp Wojtyła był wtedy 43 letnim sufraganem w diecezji krakowskiej. Proroctwo spełniło się 15 lat później.

Zapraszamy na rekolekcje poświęcone dziedzictwu duchowemu M. Pauli Tajber. Jej duchowość może być dla nas drogowskazem na drodze za Jezusem. Będziemy mówić o Duszy Jezus i o naszych, ludzkich duszach, które są świątynią Boga oraz o wielu innych sprawach, które rzucą światło na naszą relację z Bogiem.

Przyjedźcie.
Do zobaczenia w Siedlcu :-)

Formularz zgłoszeń na stronie domu
www.domrekolekcyjnysiedlec.pl

3 komentarze:

  1. Cieszę się, że będą takie rekolekcje, a czy można przyjechać z dziećmi? Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  3. :( A my będziemy na rekolekcjach formacyjnych nad morzem w tym czasie :(

    OdpowiedzUsuń