sobota, 11 kwietnia 2015

Post wielkanocny

Przyznać się, któren pościł wczoraj w piątek, hę?

Jedyny dobry post w oktawie Wielkanocy to post o blogu i Facebooku.... tzn. na blogu i Facebooku


11 komentarzy:

 1. Jedno to ja, (mysia mordka z Facebooka).

  OdpowiedzUsuń
 2. Jażem pościł, a nawet u spowiedzi żem był, no i w kinie, ale to już szczegół, bo cud zdarzył się wcześniej... Z Facebooka zrezygnowałem dwa lata temu, teraz na Twitterze się gnieżdżę :) p.s.

  OdpowiedzUsuń
 3. Z postem na fb to ciężko jest. Chociaż kilka dni temu dałam radę wytrzymać bez niego 23h, po czym zadzwoniła do mnie przyjaciółka z zapytaniem czy wszystko jest ok, bo cały dzień jestem niedostępna. I czas prysł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czar by prysł, gdybyś odebrał telefon od przyjaciółki jako wyraz troski i opowiedział jej o prawdzie Twoich zmagań, tak po prostu o abstynencji od fejsa, ale chyba rozumiem, nie chciałeś zgrywać bohatera...:)

   Usuń
  2. Przepraszam, powinno być; "czar by nie prysł"

   Usuń
 4. Gdybym nie pojawiła się na fb to nikomu by to nie przeszkadzało i nikt by się nie zainteresował.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest Ktoś kto się interesuje tym żywo. Ale do kontaktów z Nim nie trzeba Facebooka. Mozna face to face. Przez wiarę, oczywiście, póki co.

   Usuń
 5. Siostro droga, wiem i czuję ,że Najwyższy jest przy mnie, zmagam się jednak bardzo i poszukuję wiary w ludzi i tak trudno jest mi zobaczyć w nich Chrystusa.
  Więc może moja wiara nie jest taka mocna?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rozumiem, nie chcę żeby to zabrzmiało pesymistycznie, ale "wiara w ludzi"... hmmm.... może lepiej po prostu ich kochać nic się nie spodziewając, a okaże się, że ta miłość będzie dla nich szansą pokazania tej lepszej - podobnej do Jezusa strony....

   Usuń
 6. Wierzyć należy tylko w Boga - nie w ludzi. Ludzi wystarczy kochać w Chrystusie. A jak ktoś to potrafi to już jest bardzo wiele...
  Ps. Siostro, gdzie jest email do siostry, jeśli chce się coś prywatnie napisać?

  OdpowiedzUsuń